Громадська організація "Cпілка вільних людей"               Phone    +38(050)-211-80-73

 

 В Щербанівській ОТГ відбулася чергова сесія сільради. Анархія та беззаконня — саме такими словами характеризують роботу сільради новообрані депутати від СДП.  

 Соціал-демократ Анатолій Вертелецький намагається будь-що поліпшити ситуацію в новоутвореній громаді, але говорить тут настільки звикли сидіти на схемах, що вже навіть не знають як працювати правильно.

29 січня відбулася чергова сесія Щербанівської сільради депутат від Соціал-демократичної партії (СДП) Анатолій Вертелецький акцентує увагу на тому, що наразі сільська рада практично не працює на благо громади, адже тут порушуються всі моральні та юридичні правила та норми.

 

 

 

Перше, що мене вразило — відсутні проекти рішень на сайті сільради. Ба більше, мало того, що мешканці громади не можуть побачити ці проекти — їх і депутатам на руки не видають. Перед сесією депутатам на руки не видано жодного проекту рішення, не було жодної інформації; також не надаються протоколи по комісіях, не надається депутатам також інформація, щодо бюджету, абсолютно відсутня лічильна комісія, — розповідає Вертелецький.

За зміни в бюджеті, за словами Вертелецького, депутатів, так само як і за інші питання змушували голосувати «всліпу».

Це бандитизм і анархія. Голосувати змушують депутатів всліпу, не відомо за що. Ці схеми їм зручні, вони до них звикли. Вирішують власні шкурні питання коштом громади. Коли я почав розповідати, що так не можна і що це протизаконно почав вимагати проекти рішень для ознайомлення — мене звинуватили в якихось буцім-то політичних іграх. Але я не для того йшов в депутати, щоби миритись з такою системою. Люди мене знають, знають мою принциповість, вони дали мені мандат довіри — я маю його виправдати. Я фіксуватиму й передаватиму до відповідних органів усі матеріали та свідчення порушень, доки ми не вимиємо всю цю гидоту з нашої громади, наголосив депутат соціал-демократ Анатолій Вертелецький.

Порушення є й в інших питаннях роботи сільради, продовжує соціал-демократ. Так, говорить, сільрада затверджує тарифи на послуги теплопостачання, які надає КП «ЖКГ с. Розсошенці», а інформацію на руки не надають — ні обрахунків, ні доцільність, ні обґрунтованість визначити не можливо. А отже комусь невигідно, аби чесні депутати бачили ці документи, вважає Вертелецький. Утім, депутат обіцяє цю ситуацію не спускати за течією.

Порушення на порушенні. Так працювати вони не будуть, це я обіцяю. Бариги та злодії мають зрозуміти, що їхній час вийшов. Прийшов час працювати на благо громади. Інакше ми їх винесемо звідти. Вони порушують закон — ми фіксуємо і оприлюднюємо. Так, наприклад, я подав звернення 15.01.18 ( 1 2 ), чомусь мої звернення винесли на сесію, хоча це не запит, депутатської підтримки голосуванням не потребує. Запитав навіщо? Кажуть, так треба. Попросив надати мені відповідь — отримав відмову: «відповіді ви не отримаєте. Це депутатам інших рад відповідаємо. Своїм ні». Це нечувано. Я за свої питання на знак протесту зовсім не голосував...голова відповів: «ми викладемо на сайті, що ви ігноруєте життя людей». Типу зганьбити мене хочуть. Якщо чесно я в шоці від того, що ці лицеміри витворяють в сільраді. Справжня анархія. Буду звертатися до всіх правоохоронних органів та установ, аби цьому свавіллю поклали край, — обурюється Анатолій Вертелецький.

Тим часом соціал-демократ уже підготував своє звернення до прокуратури з вимогою провести перевірку законності прийнятих рішень та роботу сільради в цілому.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)

 

Матеріали сайту Інтернет-видання "Полтавщина" https://poltava.to/news/